Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Oferta pracy na wolne stanowisko pracy: SERWISANT

Oferta pracy na wolne stanowisko pracy:

 SERWISANT

Podstawa zatrudnienia: umowa o pracę

 Wymiar etatu:pełen etat  (40 godzin tygodniowo)

 Główne obowiązki:

  1. Prowadzenie prac konserwacyjnych i eksploatacyjnych urządzeń hydroforni i ujęć wody;
  2. utrzymanie w należytym stanie sieci wodociągowej poprzez wykonywanie płukań;
  3. prowadzenie prawidłowych odczytów zużycia wody u odbiorców;
  4. wymiana i zabezpieczanie wodomierzy;
  5. kontrolowanie na bieżąco jakości wody;
  6. wykonywanie prac związanych z rozbudową i remontami infrastruktury sieci wodociągowo-kanalizacyjnej.

 Wymagania niezbędne:

  1. Obywatelstwo: polskie,
  2. Wykształcenie: zawodowe, mile widziane średnie techniczne;
  3. Pożądany profil (specjalność): hydrauliczna lub elektryczna;
  4. Posiadanie prawa jazdy (kat. B);
  5. Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na proponowanym stanowisku;
  6. Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z  pełni praw publicznych;
  7. Niekaralność za przestępstwa umyślne;
  8. Nieposzlakowana opinia;
  9. Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole;
  10. Umiejętność organizowania czasu pracy na stanowisku;
  11. Punktualność, dokładność, dyspozycyjność.

 Wymagania dodatkowe:

  1. Mile widziane doświadczenie zawodowe;
  2. Obsługa komputera + Ms Office;
  3. Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych;

Wymagane dokumenty aplikacyjne:

  1. Podanie o pracę;
  2. Życiorys-curriculum vitae;
  3. Dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje;

Dyrektor

                                                                              Zakładu Usług Komunalnych

mgr Marcin Bielski

Nr kontaktowy:

Tel. 85 7380846

Tel. 694 867 301